Jaką dietę stosować, by zbilansować swoją wagę?

Witam, mam 20 lat i od zawsze mam problem z niedowagą mam 162 cm wzrostu, a ważę tylko 42 kg. Mam szybką przemianę materii, wszyscy w rodzinie tak mają. Jestem osobą aktywną fizycznie, dużo się ruszam, co niestety utrudnia dodatkowo przybranie na wadze. Co mogę zrobić, jaką dietę stosować by zbilansować swoją wagę?

Dzień dobry,

przytycie jest możliwe, natomiast jest to związane ze stosowaniem ściśle zbilansowanej diety ( ułożonej przed dietetyka - muszą być dobrane odpowiednie produkty i odpowiednio duża kaloryczność diety).

Proces taki wymaga oczywiście cierpliwości - ponieważ są to duże porcje, które na początku są ciężkie do zjedzenia - więc są też mniejsze efekty stosowanej diety.

Pozdrawiam,
Joanna Wardenga