Jaka substancja działa najbardziej przeciwlękowo?

Witam, proszę o konkretną odpowiedź. Wizytę u lekarza mam dopiero za dwa tygodnie a chce uzyskać odpowiedź jak najszybciej. Proszę o napisanie która z tych trzech substancji wykazuje najsilniejsze działanie przeciwlękowe oraz w kolejności od najmniej nasennego do najsilniej. Są to: alprazolam, klorazepat i diazepam.

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję pani za kontakt.

W odpowiedzi na Pani pytanie, zachęcam Panią, do osobistej konsultacji lekarskiej (za dwa tyg.) - po wstępnym rozpoznaniu symptomatycznym (wywiad) Lekarz zadecyduje o optymalnym dla Pani leczeniu farmakologicznym (jest to dobór indywidualny oraz w zależności od objawów).

Serdeczności i radości Pani życzę,

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605