Jaki jest najlepszy sposób na kaca?

Jaki jest najlepszy sposób na kaca? Planuję wypić dużą ilość wody przed pójściem spać. Czy to wystarczy?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Odpowiednie nawodnienie organizmu rzeczywiście jest podstawą zapobiegania skutkom zatrucia alkoholem. Spożycie wody przed zaśnięciem powinno wystarczyć, choć ostatecznie zależy to od ilości spożytego alkoholu.