Jaki jest sposób na zatrzymanie procesu niszczenia nerek?

Witam,choruję od 16 lat na CT1 w ostatnim czasie zdiagnozowano u mnie retinopatie oraz nefropatie ,przyczyną były wysokie cukry.W przeciągu 2 ostatnich miesięcy kreatynina wzrosła z 2,4 do 3,7 a wskażnik hba1c z 8,5 spadł do 7,0(w wyniku zmiany sposobu leczenia).Jaki jest sposób na zatrzymanie procesu niszczenia nerek?

Proszę podjąć temat ze swoim lekarzem prowadzącym, diabetologiem.Nie wiem jakie leki Pan stosuje,a sposób na zatrzymanie zahamowanie powikłań to optymalne utrzymywanie glikemii i leczenie farmakologiczne