Jaki narkotyk mogła przyjąć moja córka?

Córka wzięła narkotyk doustnie i przez nos - biała kostka, po skruszeniu małe kryształki, gorzko-cierpki smak, działa już po 5 min, szybkie bicie serca, pobudzenie, brak łaknienia, suchość w ustach, powiększone źrenice, zwiększone wydalanie moczu, agresywność, brak koncentracji, poddenerwowanie, podwyższone ciśnienie, gorączka - 37, 3, później płaczliwość, niepokój, przygnębienie, ból głowy. Po 24 h test na narkotyki - marihuane, opiaty, amfetamine, ecstazy wyszedł negatywnie . Co to mogło być ?

Witam Panią
bardzo trudno powiedzieć co to mogło być dlatego że obecnie tylko bardzo dokładne testy w laboratorium medycznym są w stanie wykryć co jest w takiej mieszance. Pospolite narkotyki takie które Pani wymieniła są wykrywalne przez apteczne testy ale takie mieszanki już niestety nie, wynika to z tego że osoby produkujące narkotyki szukają coraz to innych substancji które nie są wykrywalne.
Anna Suligowska