Jaki pas odchudzający wybrać?

Witam, Jakiego pasa odchudzającego należy użyć po ciąży. Swoje pytanie motywuję tym iż na rynku istnieje bardzo dużo rodzajii pasów takiego typu. Pozdrawiam.

Kamila Ziemann Dietetyka

Po ciąży proszę zmierzyć swoje obwody i dopiero wtedy zamówić pas. Ja zacznę stosować go około 2 tygodnie po porodzie. Pozdrawiam, Kamila Ziemann - dietetyk z Centrum Dietetycznego EFEKT