Jaki powinien być rozmiar pęcherzyka ciążowego po in vitro?

Witam, Jestem w ciąży po invitro (zapłodnienie odmrożonej komórki 25.08.2018 a transfer 28.08.2018). Na wczorajszym badaniu USG dopochwowym (27 dni od zapłodnienia komórki) pęcherzyk ciążowy miał wymiary 1,93 cm, YS 0,38 cm. Lekarz nie znalazł zarodka i kazał zgłosić sie na wizytę za 10 dni. Wielkość pęcherzyka ciążowego wskazuje na 7 tydzień ciąży, co jest niemożliwe w sytuacji kiedy znamy dokładną datę zapłodnienia. Od początku ciąży przyjmuje Luteine podj oraz dopoch., Duphaston, Encorton, Acard, Estrofen. Czy leki mogły mieć wpływ na tak znaczny wzrost pęcherzyka?

Są to pomiary nie do końca dokładne, błąd pomiaru może wynosić kilka mm. Proszę rozmawiać z ginekologiem, który robi USG. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany czas odpowiedzi ze strony portalu.