Jaki preparat witaminowy wybrać?

Witam, mam pytanie odnosnie preparatow witaminowych. Bardzo zaniedbalam organizm,stres, zle odzywianie sie, malo snu.wyniki krwi wyszly zle, podejrzewam niedobor witamin. Jednak nie wiem, jaki preparat jest odpowiedni - chodzi mi o jak najlepsza jakosc. Wazne by zawieral tez na tyle wysoka zawartosc wit. bym nie musiala przyjmowac 5tabl dziennie. Prosze o rade,ktory preparat na polskim rynku jest najlepszy. Wiem,ze tabletki nie zastapia zdrowego trybu zycia wiec biore sie za siebie konkretnie.

Jeżeli Pani "bierze się za siebie konkretnie" i, co najważniejsze, będzie w tej postawie mądra, konsekwentna i wytrwała to ŻADNE witaminy i suplementy nie są potrzebne.