Jaki wpływ na leczenie ma odstęp między kolejnymi wlewami FOLFOX-4?

Witam, chciałabym zapytać jaki wpływ na leczenie ma odstęp między kolejnymi wlewami FOLFOX-4?Do tej pory mama miała wlewy co 2tyg,przerwa między 4 a 5 wlewem wynosiła prawie 3tyg a teraz przed 6 mamy termin za prawie 4 tyg.Czy takie długie przerwy w podawaniu leków mają wpływ na proces leczenia? Mama jest po usunięciu guza na esicy pT3N2a, po 3 chemii zrobiony TK i okazało się, że są zmiany meta na wątrobie. Dziękuję za informacje

Witam , sekwencje kolejnych wlewów są uzależnione od stanu pacjenta i postępu choroby-leczenia! Myślę , że lekarze prowadzący wiedzą , co robią!!! z.żurawski