Jakie badania powinna wykonać osoba, która zasłabła?

Jestem młoda 21 dziewczyna . Dzisiaj pierwszy raz w życiu jadąc autobusem zaslablam , ocknelam się jak inni pasażerowie mnie chlalali woda . Nie mam lekarza rodzinnego w mieście w którym mieszkam , chciałam iść na badania jutro prywanie tylko mi wiem jakie wykonać ? Czy mogłabym prosić o pomoc ?

Dzień dobry,

Warto wykonać podstawowe badania z krwi, takie jak np. morfologia - czy nie ma Pani anemii?, ocenić stężenia podstawowych elektrolitów we krwi (Na, K, Cl, Ca, Mg), stężenie glukozy na czczo,OB, kortyzolu rano (najpóźniej o godz. 8:00), a w razie wystąpienia złego samopoczucia (wcześniej zaopatrzyć się w glukometr - można kupić na allegro) ocenić czy nie ma Pani epizodów hipoglikemii (glukoza