Jakie badania przy trudnościach w odchudzaniu?

Witam serdecznie. Mam 41 lat i dużą nadwagę. Pomimo stosowania diety i uprawianiu sportu nie mogę schudnąć. Czy powinnam wykonać jakieś badania?

Witam. Warto było by zrobić pełne badania tarczycy (TSH, T4, przeciwciała przeciwko tarczycy anty TPO i anty TG, do tego USG tarczycy), Jeśli będzie podejrzenie ku niedoczynności tarczycy lub Hasimoto to czasami bez wyrównania farmakologicznego ciężko schudnąć. Warto było by również uporządkować obecną dietę i dostosować ją do aktywności fizycznej, może parę zmian a już będzie lepiej? Zapraszam na konsultację.