Jakie badania w ocenia stężenia metali ciężkich w organizmie?

Planuję detoksykacje organizmu z metali ciężkich jakie badania trzeba wykonać by właściwie określić stężenie poszczególnych metali?

Dzień dobry :)

Analiza pierwiastkowa włosa będzie najlepszym rozwiązaniem. Oprócz wyników o zawartości poszczególnych pierwiastków, w tym toksycznych, otrzyma Pan specjalną suplementację uwzględniającą zapotrzebowanie organizmu.

W razie pytań zapraszam do kontaktu :)

Pozdrawiam,
Beata Bondyra
DIETOLOGIKA