Jakie badania wykonać, jeśli zbił się termometr?

Wczoraj zbilam termometr rteciowy odkurzylam to co pozniej okazalo sie ze to byl zly pomysl pokoj wietrzyl sie cala noc i dzis o 14 wrocilam i normalnie w nim bylam ale o 20 zobaczylam ze na szafce zostalo jeszcze pare tych kuleczek czy przez te 6 godzin moglo mi sie cos stac czy powinnam udac sie na jakies badania?

Lek. Tomasz Budlewski

a skąd Pani miała termometr rteciowy? wskazana wizyta u lekarza rodzinnego