Jakie dokumenty zabrać w wyjazd z dziećmi?

Witam. Jadę z dziećmi na tydzień nad polskie morze. Chciałabym się dowiedzieć, w razie gdybym musiała iść z którymś z nich do lekarza, jakie dokumenty należy mieć ze sobą? Dodam, że pochodzę ze Śląska.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Nie ma konieczności posiadania żadnych dodatkowych dokumentów. Wystarczy nr PESEL dziecka oraz dokument tożsamości rodzica.