Jakie jest wyjaśnienie zaburzeń zachowania i przebierania w damskie ubrania u 33-latka?

Witam,jaka może być diagnoza psychologiczna lub psychiatryczna dla mężczyzny w wieku 33lat który,przebierał sie niegdyś w damskie rzeczy,rejestrował na portalu dla mężczyzn ,ciągle mówi o równouprawniu oczekując ze kobieta bedzie wykonywała tak samo ciężką pracę jak on(dźwiganie ciężkich rzeczy,utrzymywanie go),jest bezkrytyczny wobec siebie,swoich zachowań,ma problemy ze wzwodem jak i dojściem do wytrysku,unika zbliżeń, jednocześnie wdaje się w romanse z kobietami i mówi o założeniu rodziny.

Dzień Dobry Pani,

Opisała Pani różnorakość zachowań, u opisanego przez Panią mężczyzny.

Na portalu nie ma możliwości postawienia diagnozy, dlatego wskazana jest bezpośrednia wizyta u lekarza, celem pogłębionego rozpoznania.

Z pozdrowieniami,
Irena Mielnik-Madej

Szanowna Pani,
oczywiście można stawiać różne hipotezy, tylko czy po kilku danych będą one słuszne i czemu miałyby służyć ?
Mogę się tylko domyślać, że to jakaś bliska Pani osoba, niepokoi Panią jej zachowanie i stąd te pytania?

Pisze Pani, że ten mężczyzna ma problemy ze wzwodem, brakiem wytrysku, a równocześnie rozmawia o założeniu rodziny.
Może niesłusznie się domyślam, ale czy te rozmowy o założeniu prowadzi z Panią i ma Pani mętlik w głowie, co dalej z tą relacją?

Proponuję, aby postawiła Pani sobie pytanie, nie o diagnozę, ale o to, do czego ona miałaby Pani posłużyć?
Myślę, że odpowiedzi najlepiej byłoby poszukać w gabinecie psychoterapeutycznym. W realnym spotkaniu z psychoterapeutą, gdzie będzie Pani mogła szerzej naświetlić problem i poszukać rozwiązań dla niego.

Pozdrawiam.
Agnieszka Dymska
Psycholog, psychoterapeuta
www.pomocpsychologa.pl
www.facebook.com/Agnieszka.Dymska/