Jakie konsekwencje uderzenia w jedynkę?

Witam, Stuknęłam się niechcący w lewą jedynkę widelcem z niezbyt dużą siłą. Jestem bardzo przewrażliwiona na punkcie moich zębów. Zastanawiam się czy coś niedobrego mogło się wydarzyć. Ząb mnie nie boli i zdaję sobie sprawę, że podczas opukiwania zębów podczas wizyty u stomatologa uderzenie jest nawet mocniejsze. Proszę o odpowiedź.

Ostrożności nigdy za wiele,ale w sytuacji kiedy ma Pani obawy warto udać się na bezpośrednią wizytę do stomatologa,który żeby sprawdzić ząb ma oprócz opukiwania jeszcze inne możliwości diagnostyczne.