Jakie leczenie powinna podjąć osoba przewlekle zmęczona nie mająca ochoty na seks?

Witam. Mam 28 lat. Juz od jakiegoś czasu mam problemy zdrowotne różnego typu. Już momentami zastanawiam się czy może nie skorzystać z pomocy psychiatry bądź psychologa. Często mam bóle brzucha,bóle głowy, jestem senna,zmęczona, a przy tym tak łatwo się dekoncentruje,rozdrażniam ;że momenami mam dość samej siebie. Mam męża,ale zero ochoty na te sprawy.Źle toleruje zimno i mam ciągle dużo pryszczy na twarzy i problemy ze skórą,szczególnie chodzi o łupież ( bylam u dermatologa i zmienilam poduszke i nic). Często drżą mi mięśnie,wogole są jakby slabsze.Ostatnio zrobiłam usg tarczycy PL 14*9*55 obj 3,8 ml PP 18*18*51 obj 8,4 ml ciesn 4,5 mm TSH 2,148 (0,55-4) Ft3 3,96 (3,5-6,5) procentowo 15,33 % Ft4 13,61(11,5-22,7) 18,83%. Czy mam podstawy,aby podejrzewać u siebie niedoczynność tarczycy ,albo Hashimoto? Czy jednak problem jest ze swerą psychiczną?

Dzień Dobry Pani,

Dziękuje Pani za kontakt :)

Zalecałabym Pani, by zacząć od osobistej konsultacji endokrynologicznej, która da Pani odpowiedź na niepokojące Panią symptomy.

Myślę, że przydatna byłaby dla Pani również konsultacja psychologiczna.

Jeśli miałaby Pani życzenie rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu via Skype.

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605