Jakie leki należy stosować, aby nie ciemniała i czerwieniała skóra?

Jakie leki należy stosować aby nie ciemniała i czerwieniała mi skóra i nie pękały naczyńka przy wewnetrznej stronie kostek ,czuję mocny ból i swędzenie na całej długości żyły odpiszczelowej.Badanie tzw, dopllera wykonałam już dwa razy od 2013 r i wyszło,że to jakiś refluks żyły odpiszczelowej .Byłam z wizytą u kilku lekarzy specjalist. w tej dziedzinie .Zaproponowano mi jakąś skleroterapie ,inny że jeszcze jest czas na zabieg to zmienić dietę a waże 58 kg i mam 60 lat i nie wiem co zrobi

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze najlepiej jest udac się do lekarza chirurga naczyniowego i kierowac się zaleceniami lekarza badającego