Jakie leki stosować na wrzodziejące zapalenie jelita grubego?

Witam mam stwierdzone wrzodzijace zapalenie jalita grubego biore melsazinium 3.od niedawna staosuje ibutamoren ,ostaryne(brawn), odzywke bialkowa > > kreatyne monohydrant aminokwsy z lososia(olimp) Kwas tauroursodeoksycholowy(brawn) > > witaminy zen szen omega 3 > > 4.mam stwierdzone wrzodziejace zapalenie jelita grubego biore leki ( > > asmax500 meslazinium) i lek na tradzik (tetralysal) antybiotyk priobiotyk omeprazol antykosydant anti ox firmy olimp aminokwasy bcaa co jest dla mnmie dobre z tych substancji a co zle dla jelit od lekarza mam przepisana asmax500 reszte stosuje bez konsultacji

Lek. Tomasz Budlewski

proszę zgłosić się do lekarza prowadzącego leczenie i kierować się jego zaleceniami, może dochodzić do zaostrzenia objawów.