Jakie mogą być przyczyny uczucia napięcia w nodze?
Dzień dobry, rok temu miałem skręconą kostke i stan zapalny w achillesie, kontuzje wyleczyłem, na powtórnym USG wyszło , że noga jest już czysta. Jednak do tej pory odczuwam dyskomfort w łydce, mam uczucie napiecia , sztywności, problem z noszeniem wysokich skarpetek. Jakie moga być tego przyczyny ?

MĘŻCZYZNA, 22 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Przyczyną może być przebudowa tkanek miękkich po urazie. Sugeruję skonsultowanie się s fizjoterapeutą, który zaproponuje Panu odpowiednie ćwiczenia i zabiegi. Pozdrawiam!