Jakie muszę zrobić badania, aby wykazały, co mi dolega?

Mam 27 lat i problem z którym nie mogę sobie poradzić od pół roku. Staramy się z mężem o drugie dziecko, gdzie z pierwszym nie miałam problemu a teraz mam i do tego jeszcze od trzech miesięcy miesiączkuję nieregularnie. W ciągu tygodnia przytyłam 4 kg, mam straszne wybuchy gorąca, szybko robię się nerwowa, każde źle powiedziane słowo prowadzi mnie do płaczu. Pół roku temu robiłam badania tarczycowe i wyszło, że wszystko jest dobrze.

Redakcja abcZdrowie

Witam,

w związku z opisanym problemem oraz występującymi objawami wskazana jest wizyta u ginekologa, najlepiej ginekologa endokrynologa, który na podstawie wywiadu i badania ginekologicznego zaplanuje dalszą diagnostykę i odpowiednie postępowanie.

Pozdrawiam