Jakie objawy mogą świadczyć o obecności candidy albicans w kale?

Witam, jakie objawy mogą świadzyć o obecności candidy albicans w kale? czy może być to uczucie niepełnego wypróżnienia? od dziecka borykam się z grzybicą pochwy, zajadami, często też obecność grzybów w kale? czy to drożdżyca układowa? jakie leki stosować i badania? jak pozbyć się tego uczucia zalegania kału mimo, że stolec jest normalny?

Można zrobić posiew z kału i będzie wiadomo.
Przy nawracających kandydozach trzeba unikać antybiotyków, niesteroidowych leków przeciwzapalnych, sterydowych też i przeprowadzić kurację specjalną dietą - kilkumiesięczną. Można ją wspomagać suplementami diety: lapacho, citrosept i inne. Kuracja jest dość restrykcyjna , alenie znam innego sposobu na pozbycie się candidy.