Jakie postępowanie po wypadku należy wdrożyć?

Dzień dobry, Kilka lat temu miałam wypadek samochodowy. Samochód wylądował na boku. Na miejscu była karetka, powiedzieli ze wszytko jest dobrze. Po paru godzinach ból pleców się nasilał. Z racji wieku, nie mogłam sama dotrzeć do szpitala, a rodzice zbagatelizowali sprawę. Nie miałam żadnych badań. Ostatnio z powodu bólu kręgosłupa miałam wykonane RTG kręgosłupa szyjnego i wyszło zniesienie lordozy szyjnej. Jakie jest dalsze postępowanie? Jak to się leczy? Jakie jeszcze badania mogę wykonać, żeby sprawdzić czy wszystko jest w porządku? Dziękuję

Zazwyczaj przy zniesieniu fizjologicznej krzywizny kręgosłupa stosuje się leczenie zachowawcze pod postacią fizjoterapii i ćwiczeń wzmacniających. Niemniej wynik wymaga konsultacji ortopedycznej lub neurochirurgicznej.