Jakie są najlepsze leki w leczeniu boreliozy?

Proszę podać najskuteczniejszy lek na bolerioze , mój mąż ma 40 lat właśnie wykryto u niego te chorobę cierpi na ogromne bóle mięśni ( zwłaszcza nocą ) lekarz zapisał mu doxycyclinum-100 mg w tej chwili czuje się gorzej nie ma na nic siły pracować ( praca fizyczna ) .Slyszalam ze pomaga jakieś zioło ... jeśli tak to jakie i czy to prawda ? Proszę o pomoc ;( z góry dziękuje .

Lek. Tomasz Budlewski

Reakcja na antybiotyki jest rożna zależy od lekoopornosci drobnoustroju. Proponuje kierowac. Się zaleceniami lekarza badającego