Jakie są objawy owulacji?

Kobieta29lat.Parcie na pęchcerz i częetw oddaanie moczu. 3 wizyty w toalece w ciągu 2h, 2 w nocy.Na począku stycznia pojawla się krew.Dostałam antybiotyk na 3 dni. po 2tyg objawy wróciły kolejny antybiotyk na 5dni.Badania moczu nic nie wykazały.Stres (jestem podatna na stresujące sytuacje) czy objawy owulacji?Wcześniej nie zauważyłam czy objawy miałąm w czasie owulacji, teraz akurat ją mam. Czy objawy owulacji -jak np obolałe piersi-mogą się zmieniać z czasem?Jak sobie pomóc?

Dzień dobry. Proponuję skorzystanie z profesjonalnego wsparcia w zakresie poprawienia Pani kondycji psychicznej. Proszę umówić się na konsultację diagnostyczną, która pozwoli specjaliście zaproponować dalsze działania w tym zakresie. Pozdrawiam.

http://progress.warszawa.pl/