Jakie są sposoby na wyleczenie z alkoholizmu?

Jakie są sposoby na wyleczenie alkoholizmu? Mówię tu o leczeniu fizycznym czyli np wszywka a nie psychicznym jak np wizyty w poradniach uzależnień. Czy są inne sposoby jak np wszywka? A jeśli tylko ona to na czym dokładnie to polega?

Witam,

Niestety, jedyną skuteczną przy właściwym zaangażowaniu pacjenta, jest terapia uzależnień. Z leków wydaje się skuteczny preparat o nazwie Selincro, ale też nie u wszystkich pacjentów.
Polecałbym jednak wizytę w Poradni.

Pozdrawaim