Jakie środki zwiększą szansę na zagnieżdżenie się zarodka w macicy?

Witam. Czy są jakieś produkty które mogły by zwiekszyć szanse zagnieżdzenia zarodka w macicy?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Nie słyszałam nic o potwierdzonej skuteczności żadnych środków w tej materii.
Jednak pomocne może być stosowanie białek roślinnych zawartych w roślinach strączkowych i orzechach, gdyż są źródłem argininy produkującej tlenek azotu zwiększający przepływ krwi przez narządy rodne, co może sprzyjać zagnieżdżeniu.
Pozdrawiam