Jakie tabletki dla palaczki?

Witam Mam 27 lat, od dłuższego czasu współżyje z narzeczonym i chialabym zacząc brac tabletki. Tylko nie wiem jakie? Niestety palę i wyczytałam, że tylko minipigułka jest odpowiednia dla mnie? Czy to prawda? A jeśli bym rzucila palenie to czy mogę stosować normalne tabletki?

Redakcja abcZdrowie

Witam,
Najlepiej byłoby gdyby Pani odstawiła papierosy, ale....to przecież nie jest takie proste. Jeśli jednak uda się, to gama możliwych preparatów jest ogromna i to temat najlepiej na osobiste spotkanie z Panią.
Natomiast jeśli się nie da można przyjmować preperaty jednoskładnikowe tzw. małe pigułki np.Cerrazette bądz Azalie.