Jakiego lekarza ginekologa wybrać?

Witam.Mam taki problem jakiego lekarza ginekologa wybrać. Bo u mnie w miejscowości jest tylko jeden ginekolog i to w dodatku facet a ja bym chciała kobietę bo po prostu czuję się bardzej komfortowo. Pozdrawiam
ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Powinna Pani wybrać lekarza wedle swoich preferencji. Jeśli uważa Pani, że lekarz ginekolog zbytnio Panią krępuje, powinna Pani poszukać kobiety - ginekologa w miejscowościach ościennych.
Niewątpliwie jednak warto mieć lekarza blisko miejsca zamieszkania, by móc zgłosić się na wizytę w każdym momencie, jeśli zajdzie taka potrzeba.