Jakim preparatem można najbezpieczniej zwilżyć kobiecą pochwę?

Dzień dobry. Mam pytanie jakim preparatem można najbezpieczniej zwilżyć kobiecą pochwę? Partnerka moje nie współżyła przez długi czas i odczuwa ból podczas stosunku. Myślę że to wynika z zbyt suchej pochwy? Pozdrawiam
MĘŻCZYZNA, 44 LAT ponad rok temu

Kiedy duża wada wzroku jest wskazaniem do cesarskiego cięcia?

Jednym ze wskazań do wykonania cesarskiego cięcia jest duża wada wzroku u kobiety. Jak poważna musi to być wada? Obejrzyj film i dowiedz się więcej o wskazaniach do CC.

Witam,
Partnerka powinna odbyć konsultację ginekologiczną by wykluczyć inne przyczyny. Jeśli faktycznie problemem jest zbyt słaba lubrykacja, należy także odpowiednio wydłużyć grę wstępną.
Bezpieczne preparaty do nawilżenia pochwy to lubrykanty, czyli specjalne żele wyprodukowane do tego celu. Są one oparte na bazie wodnej, czasem silikonowej (te trudniej dostać, ale wolniej wysychają). Proszę nie stosować preparatów tłustych takich jak krem czy oliwka. Lubrykanty można nabyć w aptece, seks shopie, drogerii, a nawet większych hipermarketach.

0

Na rynku jest bardzo wiele żeli nawilżających. Jeśli używają Państwo prezerwatywy, koniecznie proszę wybrać te na bazie wody (beztłuszczowe). Najbezpieczniejsze są proste żele bez dodatku substancji zapachowych i bawiących. Pozdrawiam.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy