Jednodniowa dieta oczyszczająca

witam,, chciałabym zapytać czy warto jest robić np. raz w miesiącu bądź raz na dwa-trzy miesiace jednodniową dietę oczyszczającą np. warzywno-owocową, która ma na celu oczyszczenie. jestem na redukcji. mam 23 lata, 63 kg. 165cm. Proszę o rady

Toksyny oraz obce substancje są magazynowane w naszym organizmie w złogach tkanki tłuszczowej. Jeśli jesteśmy mocno "zatruci" czujemy się ciągle zmęczeni, mamy skłonność do alergii, bólów głowy, bezsenności, depresji, słabej pamięci oczywiście nadwagi. Warto od czasu do czasu zrobić sobie tzw. dzień oczyszczania. Jednak, aby proces detoksykacji przebiegał prawidłowo, nie można się głodzić. Naszemu organizmowi musimy zrobić wakacje od tego co codziennie jemy i zafundować mu zdrowe produkty, które oczyszczą nasze narządy. Polecam przede wszystkim: świeżo wyciskane soki warzywne oraz owocowe, miąższ aloesowy, kiełki, spirulinę oraz siemię lub olej lniany.