Jednorazowe przyjęcie 10. tabletek Arthrotec

Witam.Czy mogę użyć Arthrotec dopochwowo 10 tab jednorazowo.Tak zalecił lekarz ale ja sie boje moim zdaniem za duża dawka.Bardzo proszę o odpowiedź.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Jeśli chce Pani wykonać aborcję na własną rękę, to podejmuje Pani to ryzyko na własną odpowiedzialność. Próby konsultowania tej "procedury" na oficjalnym forum medycznym jest co najmniej niepoważne. Przypominam, że aborcja w Polsce (poza szczególnymi przypadkami opisanymi w ustawie) jest zabroniona. Powątpiewam, że zlecił to lekarz ginekolog. A jeśli tak, to sugeruję by kontaktować się z nim w sprawie wątpliwości dotyczących zleconego "leczenia".