Keratyna a ćwiczenia fizyczne

Witam mam 18 lat mam 178 cm wzrostu od 3 miesięcy ćwiczę na siłowni i chce trochę siły i zastanawiam się nad kretyna .Chciałbym się trochę wzmocnić i żeby mnie nerki nie bolały wiem że jest monohydrant ,Jabłaczan ,kre-arklyn i zastanawiam jaki rodzaj jest bezpieczny

Każda forma kreatyny da podobny efekt, jest to najlepszy suplement na rynku dający poprawę siły i wzrostu mięśni. Badanie pokazują, iż kreatyna nie działa szkodliwie na nerki w ilościach zalecanych do spożycia. Najlepiej wybrać najtańszą formę czyli monohydrat gdyż i tak na takim etapie nie da odczuć się różnicy w działaniu różnych form. Nie polecałbym jednakowoż tak wcześnie rozpoczynać suplementacji kreatyną gdyż na tym poziomie wytrenowania śmiało możemy liczyć na takie same efekty bez kreatyny.