Kiedy brzuch zaczyna się obkurczać po porodzie?

Witam. 2 miesiące po cesarskim cięciu i brzuch wciąż jak w 4 miesiącu ciąży. Praktycznie powróciłam do swojej wagi sprzed ciąży (48 kg) jestem z natury szczupła osoba.czy jeszcze trwa połóg ? Czy brzuch jeszcze sie obkurcza czy tak już zostanie i muszę zacząć ćwiczenia ?

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby wdrożyć odpowiednie ćwiczenia wzmacniające mięśnie.