Kiedy można odstawić Miravil?

Dzień dobry, od 2 miesiecy biorę lek miravil 50 mg, ponieważ wystąpiły u mnie stany lekowe (kołatanie serca, potliwość, przy tym paniczny strach o własne życie). Byłam na 3 wizytach u psychologa, ponieważ na ostatniej stwierdził ze wszystko jest już w porzadku i zalecił wizytę za jakiś czas celem konsultacji czy nic się nie zmieniło. Moje pytanie brzmi, kiedy mogę przestać stosowanie leku? Pozdrawiam

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Z zaprezentowanej przez Panią relacji..., wskazana byłaby dla Pani osobista/kontrolna konsultacja, u Lekarza prowadzącego Panią, celem odstawienia farmaceutyku.

Gdyby miała Pani życzenie rozmowy ze mną, zapraszam do bezpośredniego kontaktu.

Serdeczności i tylko satysfakcjonującego samopoczucia Pani życzę,

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605