Kiedy należy zbadać czystość pochwy w ciąży?

Witam jestem w 14 tygodniu ciaży wyniki z badań sa bardzo dobre , ale moj ginekolog nie zrobil mi do tej pory cytologii i wymazu czystosci pochwy , a od poczatku mam plamienia co kilka dni . waże 42 kg . doł mnue ani nie piecze ani nie swedzi czy plamienia mogą byc od infekcjii ?

Lek. Tomasz Budlewski

wskazana wizyta u lekarza ginekologa celem konsultacji i postępowania diagnostycznego.