Kiedy po usunięciu CIN można starać się o ciążę?

Dzień Dobry, proszę o odpowiedź na pytania: 1 czy dysplazja szyjki macicy CIN 1 w cytologii i kolposkopii dyskwalifikuje do zabiegu labioplastyki? 2 po jakim czasie od zabiegu można zajść w ciążę? Z góry dziękuję za odpowiedź.

2. Jeśli planuje Pani ciążę w najbliższym czasie, proponuję wstrzymać się z labioplastyką. Jeśli w dalszej przyszłości, przebyta labioplastyka nie stoi na przeszkodzie w porodzie siłami natury.