Kiedy rozpocząć redukcję kaloryczną?

Obecnie jem 3300 kalori. Chcialabym sie redukowac od 1kwitnia do 1lipca od kiedy powinnam zaczac? I czy powinnam?

Podała Pani za mało danych żeby można było powiedzieć czy jest Pani potrzebna redukcja zjadanych kalorii. Ilość przyjmowanych dziennie kalorii jest uzależniona od aktywności fizycznej, wieku, płci i trybu życia.