Kilkudniowe kłucie jajników promieniujące do pachwin i ud

Moje objawy wyglądają następująco: -kilkudniowe kłócie jajników promieniujące do pachwin i ud -silne wzdęcia -biegunka (w terminie owulacji wg kalendarzyka) -bóle podbrzusza Ostatni okres 30.04 4 dni wczesniej niż zwykle (25 dzien cyklu). Od 3 tyg. biore eythyrox dawka 12,5. Stosunek : 7 dzień cyklu, zabezpieczony nic się nie zsunęło itd. Tego samego dnia dowiedziałam się o śmierci bliskiej osoby, co spowodowalo ogromny stres. od tego dnia mam powyższe bóle. USG dopochwowe wykazało tylko płyn.

Niestety bez bezpośredniego badania nie udzielę Pani w tej sprawie konkretnej odpowiedzi. Skoro Pani kojarzy dolegliwości z narządem rodnym radzę skonsultować się z ginekologiem, który po badaniu udzieli konkretnych informacji co do przyczyn dolegliwości.