Kilkudniowe zmęczenie po spożyciu alkoholu

Kilkudniowe zmęczenie po spożyciu alkoholu czym może być spowodowane. Mówię o spożyciu z umiarem. Zastanawiam się czy może być to kwestia wypłukania jakiś witamin, np. z grupy B. Jest to uczucie nienaturalnego zmęczenia i rozdrażnienia, najczęściej trwa 4 dni. Proszę o poradę.

Typowe objawy zespołu odstawienia. jednych większa ilość alkoholu u innych mniejsza. Zależy od indywidualnej tolerancji organizmu. Alkohol jest trucizną i organizm potrzebuje czasu na dojście do siebie. Oczywiście wypłukane witaminy i minerały. Z czasem okres złego samopoczucia będzie się wydłużał. Radzę zastanowić się czy przyjemność z takiego (umiarkowanego) picia warta jest 4 dniowego męczenia się?