Kłopoty z erekcją u 52-latka

witam mam problem z uzyskaniem erekci od 12 lat lecze sie na nadcisnienie od dwoch lat aby uzyskac erekcje bralem wiagre jednak od ponad pol roku dzialala coraz slabiej teraz po zazyciu wiagry nie dochodzi do erekcji bylem u urologa zbadal mnie i powiedzial ze wszystko jest ok a ze nie moge osiagnac erekcj niektuzy tak maja i trzeba sie pogodzic ja mam 52 lata i nie moge sie pogodzic prosze podac mi co i gdzie mam ie udac aby ktos zaczol mnie leczyc prosze o odp.

Dzień dobry!

Proszę zgłosić się do lekarza seksuologa. Możliwa jest zmiana leków na inne, z innej grupy lub inną dawkę. Zdecydowanie 50- czy 60- latek nie musi "godzić" się z utratą możliwości współżycia.

Pozdrawiam!

Witam, prawdopodobnie Pana problemy są związane ze stanem zdrowia, nadciśnieniem i zażywanymi lekami. Sytuacja jest najprawdopodobniej do zmiany ale wymaga specjalistycznej konsultacji u lekarza seksuologa. Dopiero dokładna diagnostyka umożliwi znalezienie przyczyny zaistniałego stanu rzeczy, ale zapewniam Pana, że współczesna seksuologia znajduje rozwiązanie w przeważającej liczbie schorzeń więc i Panu zapewne uda się pomóc.Pozdrawiam