Kłucia w brzuchu i wątrobie u osoby uzależnionej od alkoholu

Witam, mam zapytanie odnośnie wątroby. Od kilku lat jestem uzależniony od alkoholu. Ostatnimi czasy piłem go bardzo dużo(2.5 miesiaca codziennie) i w końcu doświadczyłem strasznego zatrucia. Przestałem go używać od 3 dni. Naturalnie objawy znam zatrucia i nie będę ich wymieniał bo nie ma sensu, przerabiałęm już to kilka razy. Niestety zaniepokoiło mnie to ze doswaiadczam drobnych ukłuc nie tylko w okolicach wątroby ale całego brzucha, jednak z przewaga na okolice prawej strony. Sa bardz

Witam, w związku z tak destrukcyjnym piciem uszkodzeniu ulega nie tylko wątroba, lecz także inne organy, często promieniowanie bólu jest właśnie związane z innymi uszkodzeniami, trzustka, żylaki przełyku, uszkodzenia nerek, które odczuwa się także poprzez promieniowanie bólu w brzuchu, choroba wrzodowa, nie wspomnę o nadciśnieniu, stanach depresyjnych, udarach i.in, radzę udać się do lekarza POZ i szczerze omówić swój stan, wystawi on skierowanie do gastrologa i wyznaczy ewentualne dalsze badania. Oczywiście radzę także jak najszybciej udać się do Poradni Leczenia Uzależnień i podjąć terapię, proszę pamiętać, iż alkoholizm to choroba pierwotna, która powoduje i przyśpiesza inne choroby, postępująca, w której człowiek pije coraz bardziej destrukcyjnie i samemu ciężko dać sobie rade z odstawieniem, terapeuta podpowie sposoby utrzymania abstynencji, oraz śmiertelna, najwięcej osób umiera nie z powodu zatrucia, przedawkowania a właśnie z powodu uszkodzeń przy regularnym piciu. Reasumując: do lekarza POZ, do Ośrodka Leczenia Uzależnień zanim będzie za późno. Pozdrawiam serdecznie.

Proszę zgłosić się do lekarza i opisać swoje dolegliwości. Tylko po dokładnym badaniu można spróbować temu zaradzić. proszę nie lekceważyć tych objawów.