Kłucie pod sercem, problemy z oddychaniem i drętwienie kończyn a bóle nerwicowe

Witam . Od 3 lat kuję mnie z lewej strony pod sercem przy tym ciężko mi się oddycha , nie wiem co to . Rodzinny lekarz powiedział że to są bóle nerwicowe . A dziś zauważyłam że drętwieją mi stopy (od palców do stopy ) co 10 min się powtarza . Pozdrawiam Paulina
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie.
Ból o charakterze kłucia pojawiający się w okolicy serca rzeczywiście najczęściej ma charakter nerwicowy. Jeśli lekarz po przeprowadzeniu bezpośredniego badania nie stwierdził żadnych nieprawidłowości, nie ma powodów do niepokoju. Natomiast drętwienia stopy mogą być związane np. z obniżonym poziomem elektrolitów.