Kłucie w okolicy serca przy nerwicy natręctw

witam mam 29lat i cierpie na nerwice .do tego dokucza mi lordoza szyjna bol karku , bole glowy ,pieczenie,trzesace dlonie ,slabosc mnustwo strasznych objawow ,ale niepokoi mnie to ze od paru dni mam klucia i lekkie pobolewania w okolicach serca niekiedy jakby promieniuje do lopatki.. czy to wszystko jest ze soba powiazane?powinnam sie martwic? nie raz juz mialam robione ekg i wszystko ok... prosze o odp..dziekuje

tak.powiazane.to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza