Kłucie w okolicy wątroby a podwyższony ALT i AST

Mam 35lat 8 miesiecy temu 2-krotnie podwyzszone ALAT i ASAT i GTTP (po sporzywaniu alkocholu).Bół w prawym podżebrzu.Po 2 tyg Wyniki w normie.Na CT wykryto 2 (prawdopodobnie) naczyniaki 1cm. Kolejne badania w normie lub lekko ponad (na granicy). Dyskomfort nie ustępuje. Ciagła dieta lekkostrawna nie pomaga. Gastroskopia ok. Od kilku dni doszły kucia w rejonie watroby jednorazowe 1-2 sek co kila-kilkanascie minut. Kał czasem luzniejszy kolor normalny czasem zielonkawy. Boję sie o marskość

Aleksander Ropielewski

Należy rozszerzyć diagnostykę oraz przeanalizować czy objawy nie są powodowane nieodpowiednią dietą lub niewydolnością trzustki. Konieczny kontakt z gastroenterologiem.