Kłucie w pochwie podczas zbliżenia

Witam.Mam 18 lat i jestem z chłopakiem 2 lata.Jesteśmy przed pierwszym współżyciem,jednak od jakiegoś czasu uprawiamy petting (w miarę upływu czasu stawał i staje się bardziej ''konkretny'').Przez cały ten czas miałam i mam problemy z tym że gdy np tydzień nie dochodziło do zbliżenia a np w sobotę było to zbliżenie przy podniecaniu się od początku odczuwam kłucie w narządach rozrodczych, pochwie.To niekomfortowe.Moje pytanie: czy to choroba?Co mogę zrobić ja lub on by to się nie pojawiało?

Witaj

Objawy jakie opisujesz mogą mieć wiele przyczyn od sytuacyjnych poprzez medyczne do psychologicznych,a ponieważ jak piszesz jest to dla ciebie - " To niekomfortowe - to rozumiem ,że sprawia Ci ten stan niedogodności podczas i przed pieszczotami. Niestety nie da sie na odległośc podać przyczyny . Natomiast możesz zastosować ćwiczenie relajksacyjne. które powinno ci pomóc, niestety nie da się tego opowiedzieć przez internet . Proszę znajdź seksuologa blisko twej miejscowości i udaj się po poradę lub do swojego ginekologa, gdybyś znalazła ginekologa- seksuologa byłoby bardzo dobrze, dostałabyś odpowiedz na wiele pytań i tych medycznych i seksuologicznych. Pozdrawiam