Problemy ze wzwodem podczas seksu oralnego

chcialem sie dowiedziec dlaczego gdy dziewczyna robi mi loda to mi opada i podczas sexu trace troche erekcje
ponad rok temu

Dzień dobry!
Przyczyny utracania erekcji podczas zbliżenia mogą być dwojakie: psychologiczne, emocjonalne, partnerskie LUB zdrowotne, medyczne.
W pierwszym przypadku może być to stres, lęk, obawa przed seksualnym niepowodzeniem, ale także przyzwyczajenie do masturbacji, pornografii lub brak pociągu do partnerki seksualnej, odczucie, że nie jest dostatecznie atrakcyjna.
W drugim przypadku może być to efekt niezdrowego stylu życia (palenia papierosów, nadużywania alkoholu, złej diety) lub chorób, np. chorób krążenia, zaburzeń hormonalnych itp.
Odnalezienie rzeczywistej przyczyny wymagałoby dłuższej rozmowy ze specjalistą seksuologiem.
Pozdrawiam!

Witam
Mam za mało informacji aby szczegółowo opisać ci przyczyny zaistniałej sytuacji, bo jest ich wiele,od sytuacyjnego związanego z twoim myśleniem do przyczyn medycznych. Większość tych przyczyn to te pierwsze ale bez konsultacji z tak małej ilości informacji nie można więcej powiedzieć.Proszę udaj się do seksuologa po poradę. O tym trzeba dokładnie opowiedzieć i znaleźć przyczynę . Pozdrawiam