Zbliżenia z nowym partnerem

Witam, mam 29 lat i pół roku temu rozstałam się po 4 latach związku z chłopakiem. Od 4 miesięcy jestem z nowym partnerem i postanowiliśmy zbliżyć się nieco bardziej. Niestety nasze zbliżenia nie są takie jakie powinny. Podczas pieszczot nie potrafię się skupić nad niczym, odnoszę wrażenie, że myślami jestem zupełnie gdzie indziej. Nigdy wcześniej nie miałam takich problemów. Nowy partner podnieca mnie, ale mimo tego nie mogę się skupić na zbliżeniach. Czy ze mną jest coś nie tak??

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Zainteresowałbym się co takiego rozprasza Pani uwagę. Czy są to jakieś obawy? Czy jest to związane może z przeżywanymi codziennymi stresorami? Cokolwiek to jest być może należałoby się temu przyjrzeć z bliska. Proszę też pamiętać, że pierwsze zbliżenia nie muszą należeć do udanych, tym bardziej dla osób cierpiących z powodu doświadczeń z wcześniejszymi partnerami. W takiej sytuacji może pomóc po prostu czas. A jeśli nie pomoże, to większe szanse będzie miał terapeuta-seksuolog.

http://www.gabinetzmian.pl

Dzień dobry, trudno odpowiedzieć na pani pytanie bez uzyskania większej ilości informacji. Być może w trakcie kolejnych zbliżeń problem ustąpi, jeżeli jednak tak się nie stanie zachęcam do konsultacji u psychologa - seksuologa. Pozdrawiam.