Dlaczego podczas stosunku nie czuję żadnego podniecenia?

Witam. Chciałam się zapytać dla czego tak jest że pod czas stosunku nie czuje żadnego podniecenia? Gdy się z mężem kochamy on jest zawsze podniecony a ja wcale chodź mąż się stara jak może. Czym to może być spowodowane? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Dzień dobry,

Przyczyn opisanego przez Panią stanu może być wiele. Mogą one być spowodowane przyczynami natury medycznej bądź psychologicznej. Nie da się, przy tak enigmatycznym opisie postawić jakichś względnie trafnych hipotez. Sugerowałbym więc konsultację seksuologiczną.

Pozdrawiam.

Witam, jest bardzo wiele możliwych przyczyn opisanego stanu rzeczy, sugeruję wizytę u seksuologa gdyż brak przyjemności z seksu może Panią zniechęcić do bliskości z mężem w tym obszarze a to z kolei może mieć daleko idące konsekwencje dla Państwa relacji.Pozdrawiam