Brak podniecenia i orgazmów podczas kontaktów z mężem

witam,mam 35 lat i jestem szczęśliwą mężatką ale moim problemem jest brak podniecenia w kontaktach z mężem a w związku z tym brak orgazmu.Mąż jest moim pierwszym i jedynym partnerem .czy jestem chora?może to problem z hormonami?

Dzień dobry.

Przyczyn braku podniecenia i orgazmu może być wiele. Pomocna byłaby informacja, czy nie osiąga Pani orgazmu tylko podczas seksu z mężem, czy w ogóle (jak jest w przypadku na przykład masturbacji?).
Można drogą internetową próbować stawiać różnorakie hipotezy, jednak o wiele bardziej pomocna byłaby konsultacja seksuologiczna, do której namawiam.

Pozdrawiam.